Navazující magisterské studium bez přijímaček?

zdravím, poradíte nějaké navazující mgr. bez přijímaček? akorát končím bakaláře management, takže bych byl rád za doporučení. děkuji moc za pomoc.

Odpovědi
trpaslicek

Někdy berou na navazující studium na té samé škole/fakultě kde jsi studoval bakaláře – pokud se vlezeš do určitého průměru například.
Na VŠB berou (na EkF) na navazující i z jiných škol pokud jsi měl průměr do 2,0 za celé bakalářské studium (teda doufám, že to tak ještě je).
Doplňuji:
Sorry, kecám – http://www.ek­f.vsb.cz/expor­t/sites/ekf/.con­tent/galerie-dokumentu/vyh­lasky/EkF_VYH_15_003­.pdf U VŠB jde sice o průměr, ale z předchozího Bc.studia na stejné škole.