Avatar uživatele
pizlicka

NAVAZUJI NA OTAZKU-CO BY JSTE RADEJI ZVOLILI?

vsichni svorne odpovidate,jak by jste zvolili zdravi pred penezi,a ja se ptam,proc volite radeji alkohol a cigarety pred zdravim???
Doplňuji:
petra09,dekuji moc,ze jsi tak vsimava,a pochopila jsi navaznost me otazky z rána.ja vim,ze jsem od rana otazkou pusobila jako hlupak,ale tesila jsem se na vecer,az polozim smysl otazky.aspon nekdo je tu moudry.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Petra09 před 4404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

protože je těžké se toho zlozvyku zbavit, jednoduchá odpověď..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Já nevolím cigarety ani alkohol,jsem abstinenta nekuřák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Člověk má jít do hrobu zhuntovaný! Proč vůbec žije?Znám mnoho lidí co nekouřili,nepili a jsou na pravdě boží!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Protože zvolit zdraví před penězi udělá člověk vážně nemocný a volíme cigarety a příp. alkohol před zdravím, protože nám ZATÍM nehrozí vážná nemoc. Cigarety a návyk na ně – to už je samo o sobě sice nemoc, protože odvykání závislého kuřáka je doprovázeno takovým množstvím vedlejších účinků, že to zvládne jen silný člověk s hodně silnou vůlí – ale NENÍ to skutečná viditelná nemoc. Až bude viditelná, bude třeba pozdě, ale to si silný kuřák ani alkoholik neuvědomuje, dokud to nepřijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Proč házíš všechny do jednoho pytle?
Já nekouřím a občas si dám 2 dcl kvalitního vínka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
akvidzerp

závislost je závislost:(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Pizlicka ma pravdu a polozila velice sikovne otazku a tak celkove ma dobre otazky a velice me blizke.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nevím jak kdo, ale já volím jen poslance, senátory, zastupitele obce, kraje a snad budu volit i prezidenta.A s tím alkoholem – právě pro zachování zdraví alkohol leckdy prospěje a to samé i cigaretka. Už jenom fakt kolika lidem daně z alkoholu a kuřiva pomohli ve zdravotnických zařízeí při léčbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Proč nenavazuješ třeba v diskuzi u zmíněné otázky???????
Pojďme zasekáme tento server diskuzemi na taková témata, to bude super.

Tak třeba, proč se přežíráte, když chcete být zdraví???
Proč jezdíte autem, vždyť se v něm můžete zabít,, no apod,,,

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek