Half 2

Navázání Dragon Age: Origins na Dragon Age 2

Pokud chci nainstalovat hru DA2 (2. díl) musím napřed dohrát hru DA:O (1. díl). Aby se to co se stalo v 1. díle přeneslo do 2. dílu, musím 2. díl nainstalovat a až poté odinstalovat 1. díl? Nebo stačí na disku např. D nechat složku se saves z 1. dílu a 2. díl si ji pak sám na disku najde?
Doplňuji:
Ptám se právě na to načtení postavy.

Odpovědi
Reezo

Pokud jsi nehrál jedničku, tak můžeš hráv v pohodě i dvojku, ale nevíš o různých událostěch, které se stali v jedničce. Navíc, když si načteš postavu z jedničky, tak se pak prolíná vyprávění o tvém hrdinovi. Navíc jednička je lepší ve volnosti a v atmosféře.

Dle mého názoru budou potřeba pro 3. díl, Určitě tam potkáš Grey wardena z prvního dílu a možná datadisku a pak champion of kirkwood (nebo jak se jmenuje to město) který je z druhého dílu.

ve 3. dílu budete hrát prý za inkvizici a více rozhodovat o událostech.