Doomik

Naušnice (pecka) na Tělocvik????

Celých 6 let na tělák nosím v pravém uchu pecku.
Dostali jsme jinýho učitele na tělocvik. A nechce aby jsme měli náramky,řetíz­ky,naušnice.
Nechce se mi 3× tejdně vyndavat a namdavat pecku

Nejlepší odpověď
Lucijej

Jééé, to je to takovej problém?!

Když učitel trvá na tom, že všechny naušnice musí dolů, tak ti nic jiného nezbyde.
A jestli se ti ji nechce 3× týdně vyndavat, tak ji nenos vůbec.

Další odpovědi
iceT

Nemít všelijaké ozdoby je snad předpis a že ho chce učitel dodržet je jen správně.Pokud se tobě v tělocviku něco stane,třeba že se ti ta pecka někde o něco zachytí(sice málo pravděpodobné,ale předpis je předpis a jedná se o tvou bezpečnost)a urve ti ucho,tak za tebe zodpovídá učitel.

Drap

Tak si uřízni ucho, nebo změň školu. Jinak ji přece jenom sundávat budeš muset.

baghira

Čtvereček náplasti by mohl ledacos vyřešit.