Naučil vás život spoléhat se na sebe?

Uvítám pomoc, ale radši si plno věcí ověřím a provedu (seženu apod.) sám.
Otázka je položena na samostatnost.

V místním hledání mi to vyhodilo „proč pomáhat“, „zasloužit si věci“, což mi připadá mimo.

Nevím kam zatřídit.

Nejlepší odpověď
Alesh

Přesně tak, jinak to nejde … udělej si sám! 🙂 Tohle už jsem taky pochopil a uplatňuji to v nejširším možném smyslu slova. Sice se člověk občas „nadře“, ale aspoň mu to nikdo jiný nezku*ví. 😉

Další odpovědi
Drap

Ano naučil. Většinou spoléhám pouze sám na sebe.

Larissa

Spoléhám jen na sebe, lidi mi už k tomu dali hodně krát dostačující důvod, ještě jsem nenašla nikoho, komu bych mohla natolik věřit…
Doplňuji:
Jo, když už něco pokazit, tak sám!

led

Aj pri práci v skupine musí rozhodovať len jeden a mať za svoje rozhodnutia aj plnú zodpovednosť.
Niekedy je ťažko vydať rozhodnutie, ktoré môže viesť k zraneniu, ale zachráni sa tým život. Toto pri skupinovom rozhodovaní je väčšinou neriešiteľné.

anonym

Alesh, ano , podělám si to sám. 😁

Alesh

co tě nezabije … 😉