Naučil Michal Kolesa nakonec nějakou tu ženu správně plavat prsa? Myslíte, že by to fakt zvládnul pokud by vyšel z bytu?

Nebo mu šlo jen o to naučit co nejvíce žen správně plavat? Škoda, že jsem tu nebyl v dobách kdy ještě žil. Takhle vím jen nějaké střípky z archivu, ale třeba to někteří zdejší pamětnící osvětlí.

Odpovědi
Drap

Michal nikoho neučil. Sám plavat neuměl a obdivoval ženy, které se to naučily.

zjentek

Podle mého zde byl Michaz Kolesa ovlivněn. Zaprodal se tady a podle toho vypadala i houna, která tady mlel. Byl slaboduchý a jeho cena tedy byla nízká. Předpokládá se, že se zaprodal za plyšového ufona, jako takový dárek za spolupráci. Někdo za to nese zodpovědnost a možná má i nějakou výčitku, ale rodina důsledky naštěstí neřeší. MOŽNÁ.
Jiní se nezaprodali a nedostali nic, žádnej dárek, ani před Vánocemi, ani po nich. A také plavali v různých vodách, učili se a plavali. Od Michala a pak i od dalších ;)

cochee

Téměř jistě ne, protože je nepravděpodobné, že někdo, kdo sám plavat neumí/neuměl, naučí/naučil plavat jiného.