Angi-Shy

Naučí se papoušek tancovat sám od sebe?

Odpovědi
ptáč

Ano, ty to sama víš. Korely mají schopnost reagovat na rytmus jako člověk. My, jakožto nejvyšší prasata, vládci světa si mysleli, že tančení okolo ohňů, vlivem bubínků a píšťalek, dnes laser show a disco, jsme obdařeni tou Nejvyšší společenskou kulturou, schopností reagovat na hudbu tancem. Klobouk zpátky. Videa s tančícími papoušky jsou už potvrzena. Papoušek sám cítí, má rád pohyb, rád slyší, tančí. Jen pozor, každý papouch má odlišnou povahu. A ať ti při decibelech neohluchne. Odkaz na video nedám, protože samovolné tančení při disco rytmech papoušků je už profláknuto.

Vanda6

Sama mám papouška, který když slyší nějakou pořádnou hitovku, roztančí se jak na diskožce v 90. letech :D

bolak

Pokud mu po narození neodlepíš nožičky, tak snad jó ;)