Naučí se mluvit úplně každé dítě?

Nejlepší odpověď
martina1

Pokud není mentálně postižené,nebo nemá genetické predispozice pro hlucho-němost,tak nejspíš ano.Některé dříve některé později…

Další odpovědi
Miroslavst

No, řekl bych že ne. Třeba to hluchoněmé se určitě nenaučí mluvit, kdyby sebevíc chtělo.

Michal

Nějaké procento nezdravých dětí Ne.

Marenka

Dítě zanedbávané,žijící např.mezi zvířaty se mluvit nenaučí.Ty vyrůstající v tzv. normálních podmínkách dříve nebo později se mluvit naučí.