RQLM

Natržená ploutev bojovnice pestré

Máme v akváriu dvě samičky a jednoho samečka. U Všech tří se mi zdá, že mají čerstvě natrženou ocasní ploutvičku. Jenom asi tak dva milimetry, ale jakoby spíše vykousnutou než natrženou. Je to normální, nebo to může znamenat něco špatného? Na netu jsem našel pár odpovědí, ale nic, co by se věnovalo stejnému tématu… Děkuju.

Nejlepší odpověď
beer

Sleduj vývoj poškození, současně chování ryb. Pravděpodobně jsou to jen ranky vzniklé okusem. Tyto rybky jsou poměrně agresivní, nejedná se o nic mimořádného.
Všeobecně o tom zde, Úvod a „Chov v zajetí“:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Bo­jovnice_pestr%C3%A1