petrkopecky

natřel jsem zed barvou a v nekterych mistech se barva loupe muzete mi poradit co mam udelat aby se barva neodlupovala??

Nejlepší odpověď
anonym

Odlupující se barvu odstranit (oškrábat) a pořádně připravit podklad pod nátěr – nepíšeš o jakou barvu se jedná ani co je podkladem, takže obecně – každá barva má v návodu k použití napsáno, za jakých podmínek ji lze aplikovat – dodrž to.
___
Pokud, např. jsou některá místa na zdi mastná, vodou ředitelná barva nepřilne – takže je potřeba zeď odmastit, pak raději ještě penetrovat a teprve pak malovat…
😉

Další odpovědi
rigormortis

Přejeď neředěným latexem (penetrákem).