Duvemblejt

Nateklé oko

Potřebuji pomoct , mám levý oko nateklé a mám v nim tlak a když zavřu oko tak to docela bolí :( . Oko mám z rohu červené. Dneska se mi udělala pod tím rovná boule na kůži. Nevím co stím , poraďte mi prosím ☹ . Děkuji
Doplňuji:
Byl sem na očním a tam mi řekly že mám ucpanou jakousi žilku , dala mi mast a gel tak mám jít za 2–3 týdny na kontrolu.Pokud se to nespraví , budu muset jít na chirurgický zákrok. Děkuji tedy všem kteří sem napsaly ;)

Nejlepší odpověď
hanulka11

nevím jak vypadá rovná boule …ale mohlo by se ti začít dělat ječné zrno
asi bych zašla na oční , s okem není radno dělat nějakou samoléčbu

Další odpovědi
anonym

Nebo na neco alergie ?
Bud jen do lekarny a " ukazat se " lekarnikovi " , nebo sup ocni. -iv-

kocickaaa

může to být třeba i neprůchodná lymfa.. co nejrychleji na oční :)

greycell

co na to poradit?! Potřebuješ lázně, Jinřichu!

anonym

tak se dejte brzy zase do kupy , at vidite poradne na Odpovedi.cz !:-) -iv-