nwm

Natáčení her, pls pomozte

dobrý den všem já bych se chtěl zeptat jestli neznáte nějaký program se kterým můžu natáčet hry chci si natočit hru minecraft už jsem se jednou ptal ale nikdo mi neodpověděl nebo špatně opovědděl prosím odepište chtěl bych natáčet a ukazovat rady jak se co hraje děkuji

Odpovědi
masakrmen

FRAPS Těchto otázek tu bylo ale nespočet. Měla by to být plná verze, jestli ne, tak si najděte plnou, v demo verzi můžete natáčet jen 30 sekund. Návody jak to používat najdete na netu.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/frap­s/