Nástup IT (informačních technologií)

Jaké nové formy komunikace umožňuje nástup IT (informačních technologií)? Dí­ky;)

Odpovědi
Michal Kole

psaná – chat
videokonference – snímá vás kamera a na druhé straně jste na monitoru

Jakub Tlapal

U nás v práci je hodně rozšířená videokonference . Pracuju ve velké firmě a nemáme vedení na pobočce, tak s nimi voláme přes video. Pak s dodavateli a když má někdo z kolegů dovolenou a je potřeba s nimi něco vyřešit, nebo i při home office, tak zase přes videokonferenci.