Nástup do výkonu trestu (invalidní důchod a nemocenská)

Dobrý den měl bych dotaz 16.11.2010 mi byl uložen trest nepodmínění v trvání 10.měsíců za podvod.Chtěl sem se zeptat zda mohu zažadat o odklad kvůly mému zdravotnímu stavu.Jsem v plném inv.důchodu a trpím nemocí crohnova choroba a za měsíc jdu opět na nemocenskou která bude trvat minimálně 11.měsíců.V případě že se již nebudu odvolávat a budu čekat na nástup trestu je možné že bych do nástupu nenastoupil nebot jsem na nemocenské po případě zda je možné požádat o odložení a jakým způsobem se tato žádost podává a kam předem moc děkuji za odpověd

Odpovědi
smutnydrak

no každopádně by ti tohle měl říct tvůj advokát a je jedno jestli si ho platíš anebo je ex offo…ale myslím,že bys měl lepší nastoupit do výkonu a odležet to ve vezenske nemocnici s tím že tě stejně musí léčit specialista na crohnovu nemoc a ten si vyžádá podklady od tvého ošetřujícího lekaře…dále si zažádej o specielní dietu na Crohna…to jest…jidlo na vode,bez mleka,nesmažene jidla atd atd…to znáš,ne?…když si to odležíš ve vězení,nemusíš marodit v civilu a zabiješ dvě mouchy jednou ranou… 🙂