Nástroj pro konfiguraci systému

Dobrý den proč se mi často při vypnutí Notebooku s Windows 8 objeví tabulka Nástroj pro konfiguraci systému čekejte nevypínejte počítač můžete mi prosím poradit co tento nástroj spustí a jakou to má funkci protože potom musím poměrně dlouhou dobu čekat na vypnutí a zda je možnost když notebook zavřu zda bude konfigurace pokračovat děkuji
Doplňuji:
Jenže odkaz na Http://www.od­povědi.cz je návod při zapnutí bohužel já potřebuji poradit při kliknutí na vypnout notebook tak se občas zapne nástroj pro konfiguraci systému a teprve po ukončení konfigurace což někdy trvá dosti dlouho se notebook vypne

Nejlepší odpověď
zjentek

nakonfiguruje správně systém a sám vypne

Další odpovědi
Funna

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nastroj-pro-konfiguraci-systemu
Doplňuji:
v odkazu je, jak ho spustit a poté mu nastavit vlasnost, aby se nekonfiguroval při vypnutí…aspoň tak té odpovědi rozumím já…