zhuzupets

Nastoupím před porodem na mateřskou dovolenou,ale nevyčerpám jí celou. Mám nárok na rodičovský příspěvek a od kdy?

K uřesnění..budu se chtít vrátit do zaměstnání po cca 3měsích od porodu,ukončím tím pádem mateřskou a zažádám o rodičovskou, nebo to nelze jen po uplynutí celé mateřské?

Odpovědi
hanny 2

Myslím si,že pokud budeš řádně zaměstnaná a ukončíš předčasně mateřskou dovolenou,nemůžeš brát obojí – mateřskou nebo rodičovskou a plat od zaměstnavatele!