špulka

Nastoupila jsem na dohodu s tim , že budu na ÚP. Nedostala jsem zaplaceno ani papíry ktere potřebuji jako potvrzení

Nastoupila jsem praci na dohodu. Bohuzel jsem zjistila , ze to tam neni moc dobre v tom zamestnani. Nedali mi ani potvrzeni o ukončeni , dokonce dohodu mi dali jen na mail v papirové forme ji nemám , a kadyz jsem požadovala potvrzeni o příjmu at to muzu dolozit na uřad prace tak se jen aroganten pan usmal a řekl , oni vyplatni listky nedavaji. A co se tyce penez ty jsem taky nevidela sice jsem tam byla jen 8dnu ale tech 8dnu jsem udelala praci jakou po me chteli a taky jsem si muusela platit cestovné.
Doplňuji:
Řekli me , že budu delat na dohodu s tím , že budu na uradu prace, takze si muzu vydelat do tech 4tisic. Mela jsem tam bejt tak ty 3 mesice jao zkusebni doba a kdyz bych uznala já za vhodne , tak pak by me vzali s tim, že bych delala na zivnost. Jednalo se o krejčovské prace. Jenze kdyz jsem se ptala kolik stoji jednotlivi kus odevu po zhotoveni tak me na to vubec neodpovedeli. Asi to zkusim , přes pravni oddelali na pracaku protože uz me to nebavi takovyto přístup, bejt to v nemecku tak je muzu zažalo vat bez mrknuti oka. A je jedno ze je to nejaky známi českky navrhář… z lidi se blbci delat nemaji…

Nejlepší odpověď
briliant

nahlašte jejich jednání na Státní úřad inspekce práce
http://www.su­ip.cz/pracovne­pravni-vztahy/kompetence-organu-inspekce-prace/

Další odpovědi
BANAN93

na tech penězích si určitě trvej – ty bys měla dostat 100%ně
ale s nějakým potvrzením atd. nepočítej – už od samého začátku ti řekl, že tam budeš dělat na černo.

Conchus

Je mi líto, asi jsi naletěla