Avatar uživatele
špulka

Nastoupila jsem na dohodu s tim , že budu na ÚP. Nedostala jsem zaplaceno ani papíry ktere potřebuji jako potvrzení

Nastoupila jsem praci na dohodu. Bohuzel jsem zjistila , ze to tam neni moc dobre v tom zamestnani. Nedali mi ani potvrzeni o ukončeni , dokonce dohodu mi dali jen na mail v papirové forme ji nemám , a kadyz jsem požadovala potvrzeni o příjmu at to muzu dolozit na uřad prace tak se jen aroganten pan usmal a řekl , oni vyplatni listky nedavaji. A co se tyce penez ty jsem taky nevidela sice jsem tam byla jen 8dnu ale tech 8dnu jsem udelala praci jakou po me chteli a taky jsem si muusela platit cestovné.
Doplňuji:
Řekli me , že budu delat na dohodu s tím , že budu na uradu prace, takze si muzu vydelat do tech 4tisic. Mela jsem tam bejt tak ty 3 mesice jao zkusebni doba a kdyz bych uznala já za vhodne , tak pak by me vzali s tim, že bych delala na zivnost. Jednalo se o krejčovské prace. Jenze kdyz jsem se ptala kolik stoji jednotlivi kus odevu po zhotoveni tak me na to vubec neodpovedeli. Asi to zkusim , přes pravni oddelali na pracaku protože uz me to nebavi takovyto přístup, bejt to v nemecku tak je muzu zažalo vat bez mrknuti oka. A je jedno ze je to nejaky známi českky navrhář… z lidi se blbci delat nemaji…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kapka před 4137 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briliant

nahlašte jejich jednání na Státní úřad inspekce práce
http://www.su­ip.cz/pracovne­pravni-vztahy/kompetence-organu-inspekce-prace/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

na tech penězích si určitě trvej – ty bys měla dostat 100%ně
ale s nějakým potvrzením atd. nepočítej – už od samého začátku ti řekl, že tam budeš dělat na černo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Conchus

Je mi líto, asi jsi naletěla

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek