Gitt

Nástěnka – spolužáci – Jak ji přidat na jiný web?

Zdravím,
rád bych promínul na své stránky obsah nástěnky ze spolužáci.cz, ale nevím, jak na to a jestli to vůbec lze. Neví někdo, jak na to? Hlavně, aby byla nástěnka stále aktuální, když tam někdo něco přidá.

Díky moc,

Honza

Nejlepší odpověď
mosoj

Vzhledem k tomu, že pro vstup do třídy je třeba heslo tak to podle mě nepůjde.
Doplňuji:
Ona je to totiž záležitost celé třídy, tedy těch co se tam přihlásí. Tady nejde o nějakou soukromou věc. Navíc o dění ve třídě rozhoduje správce třídy.

Další odpovědi
HakitoCZ

Samozřejmě, myslím si, že je to možné. Teda zapár podmínek.
Zaprvé, nejsem si jist, jestli to jde u .blog systémů, v těch se neorientuji.
Ale podívej se na http://jakpsat­web.cz tam vyhledej tag „iframe“. Myslím, že to bude to, co hledáš.
Iframe vytvoří rám, do kterého vložíš samotnou stránku, kterou chceš zobrazit.

Jiný způsob mě nenapadá… Ale snad pomůžu