Pokročilý

Nastavení zvuku u W7 (Potřebuju aby mi hráli všechny bedýnky)

Mám bedýnky 5.1 mám to na jeden 3,5mm jack, a hrají. Chci si ale přidat ještě bedýnky co mám v monitoru taky na jeden 3,5mm jack... ale když to dám vedle jacku jak mám 5.1 tak hrají jen bedýnky v monitoru a 5.1 ne, vyndám bedýnky v monitoru z počítače a hrejí 5.1.. Jak nastavím u W7 aby mí hráli oboje bedýnky?? (5.1 mám v zelený a monitor bedýnky mám v modrý dírce) a chtěl bych si dát ještě 2.1 bedýnky do přední dírky.. Děkuji za rady :)
Doplňuji:
Napsal jsem to špatně... v zádu v zelený mám 5.1 a ve předu v zelený mám monitor bedýnky... a když mám zapojený monitor bedýnky ve přední zvukovce tak nehrajou 5.1 co jsou zapíchlí v zádu...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

jedine mozne reseni vidim v pouziti rozdvojky jacku, ktera bude v zelene dirce.napr:
http://www.czechcomputer.cz/…
V modre to prece nemuze hrat, to je linkovy vstup.

Doplneno:
No ovsem, predni zdirka odpoji zadni. Je to urceno spise pro sluchatka, cimz se odpoji repro. V zadnym nastaveni se s tim myslim neda nic delat.
Jestli nekdo vi, tak jsem sam zvedav, nebot rozdvojku pouzivam kvuli sluchatkum a repru (oboje chci mit aktivni a repro vypnu "cudlikem") uz roky a na nekolika zvukovkach.

Bronzový

zjistete si jakou mate zvukovou kartu a stahnete si k ni ovladace mela by vam u hodin pribejt ikonka na nastaveni reproduktoru...tam si muzete precist a nastavit jaky reproduktory mate a kam mate strcit jacky...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.