BurTon

Nastavení zvuku u W7 (Potřebuju aby mi hráli všechny bedýnky)

Mám bedýnky 5.1 mám to na jeden 3,5mm jack, a hrají. Chci si ale přidat ještě bedýnky co mám v monitoru taky na jeden 3,5mm jack… ale když to dám vedle jacku jak mám 5.1 tak hrají jen bedýnky v monitoru a 5.1 ne, vyndám bedýnky v monitoru z počítače a hrejí 5.1.. Jak nastavím u W7 aby mí hráli oboje bedýnky?? (5.1 mám v zelený a monitor bedýnky mám v modrý dírce) a chtěl bych si dát ještě 2.1 bedýnky do přední dírky.. Děkuji za rady :)
Doplňuji:
Napsal jsem to špatně… v zádu v zelený mám 5.1 a ve předu v zelený mám monitor bedýnky… a když mám zapojený monitor bedýnky ve přední zvukovce tak nehrajou 5.1 co jsou zapíchlí v zádu…

Odpovědi
casey

jedine mozne reseni vidim v pouziti rozdvojky jacku, ktera bude v zelene dirce.napr:
http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=62916
V modre to prece nemuze hrat, to je linkovy vstup.

Doplneno:
No ovsem, predni zdirka odpoji zadni. Je to urceno spise pro sluchatka, cimz se odpoji repro. V zadnym nastaveni se s tim myslim neda nic delat.
Jestli nekdo vi, tak jsem sam zvedav, nebot rozdvojku pouzivam kvuli sluchatkum a repru (oboje chci mit aktivni a repro vypnu „cudlikem“) uz roky a na nekolika zvukovkach.

Reuef

zjistete si jakou mate zvukovou kartu a stahnete si k ni ovladace mela by vam u hodin pribejt ikonka na nastaveni reproduktoru…tam si muzete precist a nastavit jaky reproduktory mate a kam mate strcit jacky…