mezera

Nastavení vyzvánění na Skype?

Známý od otce má nastaveno vyzvánění na Skype tak, že když mu někdo volá tak se ozývá např: „volá tě Martin“ nebo „volá tě …“ prostě volá tě a jméno kontaktu … Jak se to dá nastavit ?

Odpovědi
BaRuNiCe

Jediné, co mě napadá je: Zapnout skype a nahoře vybrat ‚Volání‘→Poté z nabídky vybrat ‚Zvuková zařízení‘ → Otevře se nové okno s nastavením a vlevo vyber ‚Zvuky‘ → Tam si s tím zkus nějak pohrát, lépe asi neporadím ;) (možná tam zkusit dole ‚Importovat zvuky‘)