Nastavení t-zones sms brány

Jak se nastavuje sms brána do sítě T-mobile aby se na telefonu po přijetí sms zobrazilo moje jméno jak u normální sms z mobilu

Nejlepší odpověď
rynek878

Používám v PC tento program,posílám SMSky do všech operátorů,jedině u T-mobile musím být zaregistrovaný na stránce T-zones,vyžadují simku pro T-mobile,po registraci svého čísla Vám pošlou SMSku na Váš mobil a registrace je ukončena,potom,když posílám SMSku na T-mobile,tak se u příjemce ukáže moje zaregistrované číslo u T-zones,tudíž ani nepozná,že to není z mobilu.
link je zde:

Zdroj: http://eurotel­sms.wz.cz/dow­nload.php

Další odpovědi
iceT

do kolonky odesilatel napsat svoje cislo…