freek_zr

Nastavení služby Microsoft live u Windows 7

Ahoj, po nainstalování MS Flight se mi nejde pripojit k MS live (i kdyz mam ucet vytvoreny) – objevi se chyba 0×80072751. Googlil jsem a pry znamena nenastaveni sluzby UPnP. Tuto jsem tedy povolil na svem routeru HUAWEI Echolife od O2… Ale stale se nejde pripojit. V nastaveni site jsem sluzbu dle rady vypnul… Máte s tím nějaké zkušenosti?

Odpovědi
Michal Kole

Nemáš ji zablokovanou ve svém softwarovém firewallu (ve Windows, ve Firewalu nějakého antiviru)

freek_zr

FW jsem nachvili vypnul a stale nic. Ve hře mi to hlásí že komp je za NATem a nejde se s ním spojit… Jde vůbec abych vypnul NAT a měl veřejnou IP? Pokud vím, tak router dává adresy 10.x.x.x.