allayne

Nastavení sdílení – 2 účty na 1 PC

Zdravím všechny:) poradí mi prosím někdo, jak se nastaví sdílení některých souborů a složek, když si chci vytvořit další účet v tom stejném počítači? Děkujiiii :)

Nejlepší odpověď
PostApMan

Windows XP – pravé tlačítko myši na soubor který chcete sdílet s ostatními uživateli, záložka Sdílení zabezpečení, tam nastavíte všee potřebné (je to tam rozumně vysvětleno co a jak)

Windows 7– Podobný princip…

Ale tento způsob slouží spíše ke sdílení v sítí (dva počítače v místnosti mezi sebou), dá se využít i k tomuto účelu.
Ale pokud již máte oba účety zaheslované a chcete jen určité soubory, tak Microsoft vymyslel jednu zbytečnost co by se mohla hodit. V ikonce tento počítač, je složka (i v XP i v 7) „Sdílené dokumenty“ Tam můžete dát vše co chcete sdílet navzájem s druhým uživatelem, bez jakéhokoliv nastavování.