Ronie

Nastavení playlistu

Ráda bych si nastavila playlist hudby na počítači, tak aby když mám dvě složky – jednu s rychlou a druhou s pomalou hudbou – aby se to střídalo např. po pěti písničkách. Neznáte někdo nějakej program nebo nevíte jak bych to mohla udělat? :)
Doplňuji:
Tak takhle to znám.. Jen se mi to nechce dělat.. při představě 400 písniček, takhle naklikat.. :// :D

Odpovědi
marek.29

Otevřeš jednu první písničku ve Windows Media Playeru, a naházíš si tam ostatní do seznamu za ni, pomocí pravýho tlačítka na tu písničku, co chceš aby následovala a dáš „Přidat do seznamu programu Windows Media Player“ takhle si nastřídáš 5 z každé složky jak chceš a nakonec dáš Zapnout opakování a playlist se ti bude točit dokola 😉
Doplňuji:
Tak druhá možnost označit vše ze složky číslo 1 (ctrl+A a enter) pak otevřeš složku č. 2 (ctrl+A a pravý tlačítko – přidat stopy) a zapneš přehrávání v náhodném pořadí a oni se ti budou ty songy střídat žejo :)

Efchen

1)podržíš Ctrl a klikneš na ně nebo pokud je máš ve složce za sebou, (např. XXX.mp3,YY.mp3,ZZZ­.mp3,…) tak klikneš na tu první podržíš Shift a klikneš na tu poslední a označí se ti všechny

  1. pravím tlačítkem dáš otevřít
  2. klikneš si v přehrávači na knihovnu a tam se ti v pravo v liště zobrazí všechny písničky

4)stejným způsobem tam můžeš ještě nějaké přidat
5)klikneš na uložit seznam,pojmenuješ ho a je to ;)