vivatis

Nastavení myši

Moje myš u PC je fakt rychlá, že mám co dělat abych se vůbec přihlásil do emailu je někde nastavení na zpomalení myši?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

Buďto máš přímo na myši tlačítka + a -, kterými rychlost kurzoru můžeš zvyšovat nebo snižovat. A nebo Start / Ovládací Panely / Myš / karta Možnosti ukazatele, kde si nastavíš rychlost pohybu ukazatele myši.

Další odpovědi
bolak

Start>Nastave­ní>Ovládací panely>Myš a tam změnit citlivost z velký na malou.
Doplňuji:
Patrně sis koupil herní myš s vysokým optickým rozlišením ;)