Irena678

Jak nastavit mikrofon u sluchátek aby to mělo kvalitu a bylo to nahlas bez šumu?

Zdravím koupil jsem si sluchatka ozone spark ale mikrak se mi moc nelíbil tak jsem si pohral v nastavení bylo to trochu lepší ale ve videí to znělo líp nevíte jak to nastavit aby to mělo kvalitu a bylo to nahlas bez šumu?

Odpovědi
McArthur

Vzhledem k tomu, že na Heurece jsou tato sluchátka kvůli nekvalitnímu mikrofonu často kritizovaná, tak to asi nebude v počítači/no­tebooku, ale v těch sluchátkách. Ověř je nejprve na jiném zařízení, zda-li se budou chovat stejně blbě a potom se rozhodni.

Odkaz na Heureku: http://sluchat­ka.heureka.cz/o­zone-spark/recenze/#sec­tion