Nastavení Harwaru

Po zapnutí počítače a otevření se po určité době otevírá toto upozornění Software instalovaný pro tento harware. Ovladače nepodporují technologii Plung and Play a tak neprošel testem pro získání loga systému Windovs a nebyla oveřena kompabilita se systémem Windovs prosím o radu jak se dá toto upozornění zastavit či odstranit ,Předem děkuji
Doplňuji:
Omlouvám se za překlep správně HARDWARE

Odpovědi
isteron

Hardware !

Hlada

Zřejmě je v počítači něco, k čemu není vhodný ovladač. Pro přesnější určení by to chtělo vědět konfiguraci, použitý systém a situaci, po které se začala chyba objevovat. Podívejte se do Správce zařízení, jestli tam není něco označené žlutým trojúhelníkem.