nastavení formátu při spojování videa z jednotlivých sekvencí

Dobrý den prosím koupil jsem si kamerku a k ní je software na zpracování videa z .mov na nějaký jiný formát ,ale já nevím na jaký je to nejvhodnější,chci to potom vypálit na DVD nebo CD a ještě jaký formát zvuku program ke kameře je ,,Presto Videoworks6,, a má jednuslabinu nepojme více než 90 sekvencí na jedno zpracování pak se kousne děkuji Rudolf

Odpovědi
HOMER

Záleží na tom jaké formáty ten program umí a jaké čte přehrávač na kterém to chceš pouštět.Já bych zvolil asi nejoblíbenější a nejpoužívanější formát avi+mp3,jestli je v nabídce.