nastavení času ve fotbale

z jakého důvodu se nastavuje čas ve fotbale? (např. na konci třeba o 2 minuty?(

Nejlepší odpověď
Jikra

I když zápas trvá 2×45min tak se nastavuje čas za tzv.prostoje.Tzn­.čas kdy se nehraje kvůli zranění a ošetřování hráčů nebo jejich simulování a nebo kvůli střídání ve hře které taky zabere nějaký čas.Čas nastavení záleží na rozhodnutí rozhodčího.