ananas9

Nastane podle vás v roce 2015 či 2016 3.světová válka?

Nejlepší odpověď
gecco

Co je „nejbližší doba“???

Historicky vzato určitě ano…
Ale netuším, zda se toho dožiju.
_____________­___________________

Nerad bych se mýlil, ale odaduju
2015 – téměř jistě ne (>99,99 %)
2016 – téměř jistě ne (>99,9 %)
___
Pokud se pletu, můžeš mi vynadat.

Další odpovědi
briketka10

Podle mého názoru již ve válce jsme.

klumprt

Spíš než světovou válku bych předpovídal vzrůst nepokojů v Evropě, které budou mít časem až charakter občanské války, za současně vedené války venku proti IS.
Čím déle bude trvat nechopnost politiků rozhoupat se k nějakému řešení, tím horší pak tyto konflikty budou.

anonym

Co to je nejbližší doba, minuta, hodina, den.....?

Já myslím, že dlouho po roce 2017.

Nechápavé

Už mě to vážně začíná srá..

Je toho už plný facebook,tele­vize,odpovedi no prostě celej internet…

To nikdo nevi jestli bude nebo ne,užse na to prosim neptejte

Psychotic

Prosím tě, podívej se mladý evropský kluky: jsme banda rozmazlených obtloustlých hráčů videoher. Nás do války nikdo nedostane. A jestli jo, budeme bez ustání fňukat, že nemůžeme hrát novej Fallout.

A za co bychom jako vůbec bojovali? Co bychom válkou mohli získat?

Jestli bude nějaká světová válka, tak teda beze mě.

lexx

již dávno nastala, je v plném proudu…že (zatím) bez tanků, kanonů a eroplánů ? to je dnes zastaralé a zbytečně nákladné, lépe celý národ, stát ovládnout, zotročit ekonomicky (minimální mzdy, podvýživa, absence lékařské péče, chudoba ve stáří…)
modelový příklad ? ČR

anonym

Ano. Rýsuje se šance na spolupráci NATO, Ruska, Izraele i arabských států, to vše pod záštitou Rady bezpečnosti OSN proti společnému nepříteli, Islámskému státu. Vzhledem k tomu, že by koalice byla složená nebo schválené ze zástupců všech států světa, šlo by de facto o světovou válku, ale pouze lokálně, ve dvou, třech lokalitách.

Světový konflikt v tom smyslu, že by koalice konvenčně válčily proti sobě na všech kontinentech, to nejspíš my nezažijeme.

ReHu

Jak přesně si představuješ válečný stav?

lota

Doufám, že ne. Ač je asi třeba definovat, co to světová válka je. Středeční „mobilizace“ za strany Francie mě dost vyděsila.

Roman71

Tohle bude spíš otázka do diskuze než odpověď: Četla jsi někdy 24.kapitolu Matoušova Evangelia?
(poznamenávám, že současné světové události jsou v Bibli předpovězeny)

Psychotic

V Bibli je předpovězeno všechno, včetně barvy Obamovy ranní stolice.

ten který je

Psychotic:Děláš čest Tvému nicku.

Psychotic

?

briketka10

redy

Včera jsem něco zaslechla a dle toho soudím,
jestli se pletu ať mi ostatní prominou, ale říkali,
že Evropa už ve válce je.

Roman71

..a k tomu dodávám, že od první světové války řinčení zbraněmi neustalo až do dnešní doby.

Psychotic

Metaforicky řečeno 🙂

redy

Briketko taky jsem to slyšela v TV.

redy

Briketko- přesně…