Drap

Nasněženo, teplota kolem nuly, nefouká. Také máte bílé vánoce ?

Sice to trochu klouže, ale jinak krásně okolo.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Praha – Hradčany ⇒ teplota + 6°C, vlhko, po sněhu ani památky, ale aspoň už neprší jako včera 🙂

Další odpovědi
IvkaxD

Praha teplota kolem 10 vlhko a sníh neni

hanulka11

u nás 10 st nad nulou slunečno – zdá se že se blíží jaro- kéž by.....:D:D

sevos

To samé ve Znojmé.
Doplňuji:
Jako u Drápa

huxa

na moravě všude by mělo být kolem 0

venkovan

Tady na Špitzbergách je celkem nasněženo. Lední medvěd nám sežral bramborový salát – prohrabal se do venkovního sklepa (salát ale byl nasládlý, brambory namrzly) a odtáhl tuleně co jsme měli na řízky.
Tak se budeme postit – i to patří k životu.

RyuzakiKate

3°C, něco málo nasněžíno, ale šílená mlha, jak z hororu úplně, není vidět na krok, koukněte na fotku z městské webkamery: http://kamery­.humlnet.cz/i­mages/webcams/ga­blenz/640x480­.jpg?1356361756475
Ale mně se to děsně líbí!

honza19hk

HK- teplota 3°C,mlha,neprší, shíh jen na hormadách kam byl nahrnut,zbytek roztál.Celou noc pršelo,0°C. Místy je to ale kluzké.

Když nebude pršet a mlha,je tohle ideální počasí

terry

Ještě včera jsem si myslela, že ano, teď už je sněhu velmi pomálu, mokro a nad nulou.

vlk samotař

Okolí Jeseníku-mrholí –1ºC kolem 10cm sněhu a ledová krusta unese 35kg těžkého psa.

Damiana

V Mariánkách v centru po sněhu skoro ani památky, ale je to rozfoukáno, takže alespoň žádná „čvachtanice“:-). Ale výš, v lesích se ještě drží, na sjezdovce se lyžuje, teď jsme přišli z procházky, venku je docela příjemně.

briketka10

ne ne ne včera v Pardubicích bylo všude bílo
pak lilo jako z konve a bylo po sněhu taková
škoda a dnes áchjo taky trochu mrholí :((
Doplňuji:
stupňů je +9

Kamionacka09

Jizni cechy (Cesko Budejovicko)-slunecno,bez vetru,bez snehu,na teplomeru sice mi tam trochu jde slunce ale 16'C,tak lidi mam pocit ze je zacatek brezna.

kablik

v Brně jako v prádelně na teploměru nula relativně příjemně…