bobánek

Našli se hyjeny v případu ANICKA?Co chtělii příj k penězům zadarmo.Co vy na to?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Myslím, že k této situaci není třeba se vyjadřovat. Šoupnout ty hajzl* do vězení a ať si tam třeba zčernají.

Další odpovědi
iq

Je to targické,nemám pro to slov.Na druhou stranu jsem to čekal,je to lidská vlastnost takto bez lítosti parazitovat a chtít z toho profitovat, ať se to někomu líbí nebo ne.Vždycky se někdo takový najde.

lenkaacer

Je to silený,aby tak hrozně někdo zneužíval něčí bolest.Je to tragedie,tak bych těm rodičum přála Aničku najít,ale to už je dost dlouho,naděje umírá poslední,jak se říká.

vecernice

Dneska jsme se o tom v práci docela otevřeně bavili a shodli jsme se na tom,že by bylo nejlepší,kdyby si pro ty peníze přijeli rovnou sem za náma.To bylo panečku nápadů,jak je vyplatit.

ten který je

Jsou to nechutní lidé kteří by okradli i mrtvého.Ono se stačí podívat na několik případů když byli povodně.

hanulka11

přesně tak pro peníze jsou někteří schopni všech svinstev co existují brrrrrrrrrrrr, otvírá se mi kudla v kapse