Human

Našli sa už dvaja ľudia s rovnakým odtlačkom prstu?

Nejlepší odpověď
annas

Ne.

"Za dobu více než 100 let praktického užívání daktyloskopie se nevyskytly dva stejné obrazce papilárních linií.

Galdino Ramoz ve své knize „Da identificacio“, vydané v Rio de Janeiro r. 1906, vypočítal, že teprve za 4,660.337 století by se mohl opakovat obrazec shodný u dvou jedinců."

http://krimina­listika.eu/dak­tyl/daktyl.html

Další odpovědi
marci1

Ne. Otisky prstu jsou jedinečné a originální pro každého člověka. 🙂

gecco

Jen doplním – vzhledem k množství srovnávaných markantů je pravděpodobnost totožných otisků (resp. – ´podobných´ podle prvotního – běžného, srovnání) cca 1,66 . 10−11
A tolik lidí se na Zemi – pokud jsem si vědom, dosud ani nenarodilo (což o statistice – na druhou stranu, zase tak moc nevypovídá…
😉

anonym

Pravděpodobně ne.

anonym

Ne a nikdy se nenadou,je to jako s vločkama.