Drap

Našli jste v projevu pana prezidenta něco pozitivního ??

Nejlepší odpověď
barnajka

Žádná odpověď, taky odpověď :))
Já jedním uchem poslouchala asi posledních 10 minut, ale že bych si z toho něco odnesla…ehm, to ne :)

Další odpovědi
www

Projevy tohoto pána nesleduji, většinou jsou všechna jeho vyjádření na jedno kopyto (vyjma EU), promiň 😉
Zkušenost

MILAN1961

projevy nesleduji již třetí volební období

aramah

Projev jsem sledovala ale nějak mi uniklo co tím chtěl autor říci.
Mluvil 10min. oničem.

venkovan

Ano – te´d jsem slyšel výtah ve zprávách.
Sype si popel na hlavu, když hovoří o nedobré atmosféře ve společnosti, že politici nejsou schopni podpořit nějakou věc, která je viditelně pro společnost v celku příznivá, ale hrabou si na svém písečku, že potřebujeme ve společnosti najít nové lidi, kteří budou řídit stát atd. (je to volně mými slovy).
Docela jsem se u toho i útrpně pousmál.

roxy52

Pozitivní bylo to,že už mu bude končit presidentování.

anonym

Samotná dikce otázky není příliš pozitivní, takže proto se možná ani po hodině zrovna nechce lidem nějak reagovat.