annas

Našli jste někdy v knize netradiční záložku?

Já objevila prošlý stírací los s výhrou Kč 10, starou jízdenku na vlak, na tramvaj, vylisovaný kvítek, bramborový lupínek…

Nejlepší odpověď
kropitko

Jednou jsem tam našla peníze,ale myslím,že tam nebyly jako záložka. Ale asi je tam někdo schoval a pak na ně zapomněl a nebo je dal do knihy aby se vyrovnaly?? Těžko říct. Bylo to dost peněz,ale bohužel byly neplatné…

Další odpovědi
skorcovaz

Taky jsem našla peníze – 3000,– Kč.. Bylo před výplatou a neměla jsem peníze, abych někam vyrazila, tak jsem si šla číst knížku.. Jak jsem dorazila k záložce, tak jsem i dočetla.. :D
Doplňuji:
Jo, a taky seznam, co se má koupit, napsanej na staré účtence (to jsem zírala, cigarety Petra tam byli za 27 korun) a ještě „liebesbrief“, co psala nějaká tajná ctitelka taťkovi, to bylo taky hodně zajimavé.. :)

aramah

Nedavno jsem v knize našla zelenou stokorunu,ještě tu velkou její hodnota by se rovnala dnes tak k pětistovce.Mám ji pod sklem.Nejhorší je že ta kniha je má,a že tu stovku jsem tam pravděpodobně založila já.

BEAES

Já našla nedávno v knize z knihovny krásnou pohlednici z New Yorku, psal asi vnuk babičce. Chystám se tu adresu vyhledat a hodit jim ji do schránky, to bude asi babča překvapená co jí to došlo…

quentos

vylisovaný javorový list. O založení knihy ponožkou už jsem tu jednou psal – byla nejblíž…

anonym

Našel jsem v jedné knize uzenou makrelu.
Mumifikovanou.
Páni,co já se jí tenkrát nahledal.
Odnesla to tehdy sousedovic kočka.
Poučení – vhodnější záložka je snad to kilo.