Damiana

Našli jste někdy lanýže? A co jste s ním udělali?

Manžel ho jednou přinesl z lesa a já z něho udělala báječný olej (hlavně na milánské rizoto je to pochoutka). Vaše zkušenosti? Děkuji a přeji hezký den.

Nejlepší odpověď
Drap

Manžel je tedy třída, musí mít nos lepší než cvičené prase, protože pomocí prasat se lanýže , které rostou pod zemí, hledají

Další odpovědi
jendahun

Našel.Naposled před asi třemi roky a před tím někdy v dětství.Vyhodil jsem to.Bylo to jak mýdlo.Asi na to nemám pusu.

slad08

Žádný