zzzzz

Následujete už někoho?

Včera jsme dlouho zkoumali, co je to to nové následování, tak se chci zeptat, zda jste to už zkoušeli?
Doplňuji:
já ne...........­.............­......

Nejlepší odpověď
standa

…tak to je zajímavost, která podle mého názoru, stojí za povšimnutí 🙂
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/nasledova­ni-a-stream

Další odpovědi
briketka10

nemohu mám privátní profil :DD
Doplňuji:
a co mám teď dělat já nechci pro – následovatele, vždyť když mám privátní profil, tak dřív mi nemohl nikdo poslat e-mail ?? tak jakto, že teď to jde ??

Drap

Nevím jak, ani kam a už vůbec ne k čemu by mi to bylo dobré

hanulka11

zatím ne a ty????
Doplňuji:
Drape přečti si bod 6.http://www.od­povedi.cz/napo­veda

hanulka11

briketko to nemáš pravdu -právě privátní profil se otevře tomu, kdo tě bude následovat a ten ti může nahlížet do tvých otázek a odpovědí a nebo ti poslat zprávu a ne již na mejl …jako to bylo dříve- já také mám provátní profil a mám následovatele

briketka10

hanulko teď jsem Tě zkusila následovat tak to prosím zruš..
byl to pokus..
můžeš to prosím zkusit i u mého profilu ? díky..

briketka10

jo jo podívala jsem se do nápovědy a je tam tohle:
Uživatel – přidejte uživatele do svých kontaktů a stanete se jeho následovníkem. Pokud má uživatel privátní profil, musí přidání potvrdit.
takže jsem si zatím nikoho nepřidala a nikoho nepotvrdila :DD