England1522

Následky bydlení v Řecku?

Ahoj, když by si teď řekl čech, pojedu do Řecka žít! může pocítit tu krizi v tom každodenním životě v Řecku ? když tam žije nyní poměrně hodně Čechů a hned si nebalí kufříky kvůli tomu že tam je krize.

děkuju

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – pocítí krizi…
Zejména krizi správy státu (úřady, policie…) a společenské nepokoje.
Ale když si vybere nějaké klidné místo a bude mít dost peněz (nebude muset v místě vydělávat), může tam žít v klidu.
😉

Další odpovědi
Agneta

Tam žádná krize není. Vytáhneš peněženku, zaplatíš…problém mají oni, že mají v peněženkách díru:DDD

da ny

Pokud tam bude mít příjem/práci bude tam Čechům fajn ;)
A to bude … :D … Všude je „chléb“ o dvou kůrkách…
Do řeckých bank dorazily z Ruska miliardy…
Tuto půjčku Řekové budou moci splácet i zbožím, zemědělskými produkty (ovoce, zelenina), potraviny, textil. Rusko bude mít předplacené dodávky zboží a Řecko odbyt .......
Svého času nám Maďaři platili čabajkama, uherákem,zeleninou a Ikarusama (kloubové autobusy v MHD). Egypt nebo Kuba pomerančema atd. atp.
Kašlou na sankce EU, snaží se zachránit.