Našla jsem svůj narozeninovej dárek

ahj potřebuju poradit .. našla jsem svůj narozeninovej dárek .. jak mám předstírat umělou radost .. ten dárek jsem našla úplnou náhodou .. hledala jsm čepici a byl tam .. prosím jak mám předstírat umělou radost ? máma to pozná a bude zase křičet .. máma ví jak vypadá moje skutečná radost ..
Doplňuji:
jenže máma pozná že jsem to našla .. takhle už sem si zkazila překvápko víckrát .. a mámu to taky už štvalo .. a teď se hlavně jedná o novej mobil ..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No co už, tak se stalo. Mně se to povedlo taky už víckrát :) A proč by měla být maminka naštvaná ? :) Radost z toho budeš mít tak či tak jestli sis to přála a využiješ to, neee ? :) Vím, trochu to zklame toho kdo ti dárek chtěl dát, ale pokud ho neumí ani pořádně schovat, měl by s tím pak taky počítat :)

Další odpovědi:

Zlatý

tak řekni pravdu a že to neplatí, že jej tak chabě schovali a že teď potřebuješ ještě jeden dárek, aby jsi mohla neskrývaně projevit radost .)
Doplňuji:
taky můžeš mámu poprosit, aby ti dárky schovávala k sousedům .).)

Zlatý

A ty z toho mobilu nemáš radost? Pokud ano, pak to přece nebude předstíraná radost.
A proč hledáš čepici? Ty si ji nedáváš na stejné místo celou zimu?
A když to mámě řekneš, třeba to pochopí. Že jsi hledala čepici.

Bronzový

řekni to mamce,že jsi ho omylem našla at se nezlobí a že tě potěšila,na nějakém dnu přece nezáleží,hlavně,že ho dostaneša budeš spokojená

Zlatý

Nenapsalas,jestli byl dálek zabalený nebo nebyl-pokud byl,tak jsi do něj neměla co lozit,a pokud nebyl,tak předpokládám,že jsi šmejdila v jiné než ve své skříni nebo kam si dáváš své věci,třeba čepice.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.