hippeace

našla jsem na sobě zoubky od klíštěte jak je nejlépe vyndat

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem toto:

Pokud zůstanou po odstranění klíštěte kusadla v kůži, tělo se s nimi vypořádá stejně jako s třískou.

Zdroj: http://zena-in.cz/clanek/ziji-pouze-v-lese-aneb-nejcastejsi-myty-o-klistatech/ka­tegorie/zdravi

Další odpovědi
beer

Tak to jde blbě, znám ))
Vždycky jsem to různě šťáral pinzetou, špendlíkem či jehlou, nehtem atd., nakonec jsem zjistil, že i když se mně to někdy zcela nepovedlo, tak to stejně nakonec samo „vyhnilo“ jako třeba tříska ))
Takže bych odstranil co jde, vydesinfikoval a počkal.
No vidíš a Kerberus to dokonce potvrzuje !! A zase je rychlejšííí ))

venkovan

Na to nejlépe pomůže starorežná. Po půl litru vnitřního použití je víc než jisté, že o nějakém klíštěti nic vědět nebudete. Po měsíci pravidelné léčby se tělo zbytků přirozeně zbaví.