Nasi Adminkove . 🙂 Kolik jich asi tak je ? A jsou to slecny , pani , chlapci , panove … a hadaji se kvuli nam jako

i my nekdy kvuli nim. ? 🙂 Ze by jako jeden z nich otazku preradil , vymazal … a druhy ne. ? 🙂 Myslite si , ze jsou spravedlivi. ? Ja myslim , ze jak zlobime nekdy my je , tak oni pak zase nas. :-p -iv-
Doplňuji:
Dr. Axl , ne ne ne . ! Ja tomu neverim . Chci dukaz !! A beda , jak me poslete foto nejake krasne , stihle , blondate , mlade Adminky !!
:-p -iv-

Nejlepší odpověď
chudst

Nemam nejmensi tuseni, kolik jich je, ale ano, myslim si, ze jsou spravedlivi a dusledni. Par diskuznich for uz jsem prolitl a i kdyz tohle neni diskuzni forum, radim ho do teze skupiny. Jinde vidate nadavky, apod. – kdyz se zde objevi, admini to dusledne resi. Pokud se jim napise mail, vzdy odpovi. Je to tezka a nevdecna prace, znam to ze svych zkusenosti. Nezcenzurujete neco a lidi si stezujou na neschopnost; zcenzurujete neco a lidi si stezujou na moc cenzury. Adminove zde proste dle meho odvadi skutecne dobrou praci.

Další odpovědi
anonym

  • iv-, přestože vnímám tvúj sklon k romantizování a pud k adoptování, rád bych připodotkl, že téma již bylo zmíněné s tím, že se jedná o 3 řadové brigádníky, kteří se střídají ve směnách.

Takže je tam vždy jen jeden a jede podle striktního manuálu a za ty 2 roky už podle rutiny. Je to pro ně prostě prozaický job.
Doplňuji:
Ad -iv-, máš-li nějakého známého v Hradci Králové, mohu ti konspirativně poslat tamější adresu jejich terminálu, aby se tam juknul, jak to tedy vlastně je v zákulisí.

led

Ale -iv-, oni vám zabudli podpísať to vaše krásne stanové tričko?