Nikuuš

Našemu psovi hrozně smrdí z tlamy. Nenechá si vyčistit zuby kartáčkem, tak jak tomu zabránit?

Nejlepší odpověď
annas

Další rady na:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­142&q=z%C3%A1pach+z+tla­my+u+psa&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
www

Pach způsobuje jednoznačně zubní kámen, kartáček nepomůže. Pomůže Veterina.

hanulka11

zajdi s ním k veterináři uspí ho a vyčistí mu je , odstraní mu ultrazvukem zubní kámen a kupuj mu žvýkací pomůcky

ale toho veta opravdu jednou za čas ,pes potřebuje

justjoke

Já pejskovi dávám tyhle „žvýkačky“. Vyčištění u veteriáře bude mít asi větší účinek, ale můžeš zkusit – Dentastix od pedigree.

Zdroj: http://www.pe­digree.com/oral­care/about-dentastix.aspx

ReHu

Na čištění zubů musí být pes zvyklý od štěněte. A myslím, že by to ani nepomohlo.
Může mít zkažený zub, zánět dásní, nebo i více jiných příčit.
Zajela bych na veterinu. Něco to naznačuje.
Ale..jde o to, jak hodně.

samicek333

zašla bych za veterinářem, který mu je po uspání vyčistí, nebo zjistí, jestli v tom není něco jiného, preventivně dávejte psovi čistící tyčinky na zuby