Nasel jsem mobil a nevim heslo. Je na to nějaký program?

Nejlepší odpověď
tom004

Policie ČR,nebo Měst, úřad,případně další.Někdo v něm možná má,pro něj, důležité informace.

Další odpovědi
hanulka11

nebudeš z něj mít radost , odevzdej ho.

anonym

Ten program ti sdělí na policii.

michalsanda

tak nato mam par odpovědí:-)
Tak 1. jestli je telefon novější 3 let jeho ime je v centrální databázi ime policie čr! tedy pokovad majitel nahlasil odcizené nebo ztrátu!
V takové případě jak mile telefon zprovozníš hned budou vědět kde mobil je a kdo jej užívá:-)
tvoje obrana našel jsem ho je nepřijatelná jelikož v čr je zákonná povinost odevzdat nález! pokuta tam je cca do 10tisíc za utajení
2. najdi si jak se dá telefon restarovat obnovit tovární nastavení. tak se veškerá hesla a zabezpečení smažou aletaky všechny data a aplikace. telefon je jako s tovarny.
ale raději bych volil pouze kredyt sim.
ta se neda dohledat komu patří.
3. telefon obnovit dat tam sim. koupit nabiječku a prodat na netu 🙂jelikož v bazaru chtěj op. a to tě zase dohledají:-) takže zas by to byla pokuta.
4. elefon zahod jelikož když ho nepordaš anonimně tak to je ti na nic. jelikož policie čr ho po měsíci provozu zablokuje.
5. nebudu tiprozrazovat že se dá a jak se dá vyměnit ime. to je trestný čin a spolu pachatelství.

Tombik

Policie ti pomůže, to rozhodně, ale jen tak pro zajímavost:

Pokud je zaheslovaná SIM karta, tak ji vyjmi a telefon zapni bez ní. Pokud je zaheslovaný telefon, tak si zkus stáhnout na pc nějaký program pro telefon (nevím, jaký to ej pro SE, ale Nokie má třeba Nokia PC Suite či iPhone má iTunes), připoj telefon kabelem a jsi tam.

fortin

http://www.ol­x.cz/ztraty-a-nalezy-cat-413 Přeinstal nemá cenu, majitel nechá telefon policií zablokovat.

Hlada

Odevzdej ho na policii. IMEI telefonu nelze vymazat, nalezený telefon proto není možné používat.

RomanP

zahoď ho , pokud se ti podaří ho rozchodit tak pokud byl původní majitel chytrý tak si možnou ztrátu zabezpečil a ty můžeš být obviněn z krádeže. České zákony totiž dělají študovaní tupci takže ti nikdo neuvěří že jsi ho našel

DDarent

vyndej sim kartu a zkus to..........když to nepude, tak to dej profesionálům, nebo ho odevzdej úřadům.

Reuef

najdi si na internetu novy firmware a pres datovej kabel ho tam nahraj…na netu urcite budou naky navody ale spis bys to mel fakt vratit na PCR