Metalman

Našel jsem jen, že ČEZ vlastní 7,7 milionu akcií MOL za 11 miliard korun. Procentuální podíl bohužel ne. :(

Doplňuji:
Kolika procentní podíl má ČEZ v MOL (holding)?

Odpovědi
anonym

Radím Ti dobře, přestaň hledat, aby se o Tebe nezačal zajímat doktor Chocholoušek…
Jakmile začneš rozkrývat špínu ČEZU, je to na zbláznění.

briketka10

já našla, že je to 7% tady v tom článku z 1.1.2012, ale možná jsou nové informace a existuje jiný článek, který jsem nenašla..
http://byznys­.lidovky.cz/nej­lepsi-leta-jsou-pryc-cez-tezko-zopakuje-sve-zisky-p0a-/firmy-trhy.asp?c=A111230_­204243_firmy-trhy_ape