Našel jsem divadelní kukátko a ono nekuká. Co s ním mám udělat?

Nejlepší odpověď
dejavu

Musíte si ho napřed ochočit, patrně je plaché, nebo dokonce v šoku a trpí mutismem. Zkuste s ním navštivit psychiatra. Hypnóza nebo lázeň s rozpuštěnými antidepresivy by to měla spravit.

Další odpovědi
cukrar

Barbakane, to jste si to popletl, kukátko nekuká, je to neživá věc. Kukat musíte vy, když máte kukátko. Vy určitě víte jak na to, ale pro ty, co nevědí jak na to.
Otočíte kukátko k sobě menšími okuláry a …
…ale opravdu to někdo neví?

annas

Opravit kukátko nelze, protože každý zná, každý ví:

že kočka není pes,
že včera není dnes,
že kukátkem se kouká,
že kukačka jen kuká,
že kuku není kuk,
že kukat není koukat…

To každý zná, to každý ví…

dudu

Jde o přechodnou ztrátu paměti, kterou je třeba oživit. Ideálně – postavit se s ním přech vchod některé psychiatrické léčebně a tam ně ně kukat a kukat.....
Doplňuji:
pardon: před vchod léčebny

zjentek

..vyměnit optiku
Doplňuji:
..a budeš zas kukat jak pero z gauča

redy

To je jasný – je rozbitý vyhodit a koupit nový 🙂

anonym

Já vím, co tomu je, je to rozbitý, prostě dokukalo 🙂

jirkajirka

Kravina do nebe volající,ale body se jen hrnou ? Když někdo položí otázku trochu ,,neodborně" tak mu ji smažou.
Doplňuji:
Agneta: Na domácí profesorku...­..??????

marci1

Kukátko nekuká, ale udělej s ním „kuk,kuk“. 🙂

Agneta

Co nám tu chceš zase nakukat?:DDD

anonym

Já zase koupil cedník a on tekl.Tak jsem ho nechal zaletovat a on zase necedil.Co s ním?

Děda Louda

Kukátko přestalo kukat, tak je původní majitel vyhodil. Když je na poslední cestě vezli kukavozem, chtělo si ještě jednou kuknout, ale vykukovalo tak nešťastně, že cestou vypadlo. V tom jsi je našel a jistě v dobrém úmyslu mu dát kuknout, leč marně. Již definitivně ztratilo kuk.

mojitek

No to by mělo ale.Takže jedině reklamovat

Mc Merkurion

a ty seš v divadle? je přeci divadelní,kuká jen v divadle…