tomáš007

Našel by se tu někdo kdo by mi udělal logo v zoneru calisto 5?

Nejlepší odpověď
kuba007

Ne, nikdo by se tu nenašel. Nejsme tady od toho, abychom dělali děckám úkol do informatiky!!!

Další odpovědi
lenka.seda

No zapomeň! Můžu ti max pomoct, ale že ti to udělám celé, to né! Já jsem si to minulý rok musela do grafiky taky udělat sama!

RomanP

jen se pěkně uč. Vy Mládí se oháníte í tím jaký jste odborníci přes PC a programování a kdoví co ještě a ve skutečnosti jen víte která hra je nejlepší a pokud nejde facebook tak jsou naumřetí

IK

Techniku se máš naučit, od toho je to úkol.
Inspiraci hledej u profíků.
Je dost nešťastné koukat na prázdnou plochu, vezmi si, že nápady se berou v tvé hlavě z věcí co jsi už viděl a znáš a z jejich nových kombinací.
Přikládám odkaz který je sice o písmu, ale právě písmo je na logu velký zdroj nezajímavosti. Když se díváš, necháš se zaujmout, máš záměr, tak nápad přijde.
I kdybys písmo do loga nepotřeboval inspiruj se, jsou tam věci od grafiků z celého světa a každý den mění co je na úvodní stránce.

Zdroj: http://new.my­fonts.com/