Silvushka

Našel by se tu nějakej fotograf??

Ahoj všichni, chtěla bych se vás zeptat zda neznáte nějakého fotografa, kterého by jste mi doporučili.
Doplňuji:
Úplně normálního fotografa. nemusí být nějakej úplně profesionální. Prostě fotografa který by mi dělal pěkné fotky. :))

Nejlepší odpověď
Džanička

Já jsem vyučená fotografka..Copak by jste potřebovala?I kdyby jste byla z daleka,můžu vám alespoň třeba v něčem poradit..

Další odpovědi
anonym

chtělo by to upřesnit, pro jaký účel.

…přeci jen, dnes už je fotograf skoro každý.

ReHu

Jde o to, o jakou fotografii jde. Co potřebuješ.
Já můžu doporučit jednu skvělou v Brně. Sice se specializuje na děti, ale dělá i ostatní moooc dobře.

http://babypho­to.cz/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Silvushka

Vy jste fotografka no super! :)) Jsem z Prahy 4
Já bych spíš potřebovala pár fotek na jeden casting.

Džanička

Tak to máme od sebe docela z ruky,kdyby jste něco chtěla,tak vám můžu doporučit nějaké spolužáky kteří žijí v Praze.Mohla bych se určitě optat.Jestli budete chtít.