Andělé

Naše -iv- se vrátila!!!

  • iv,srdečně vítejte zpět mezi nás!

Tak jaká byla cesta kolem světa?
Platí,že všude dobře,ale doma nejlépe?:-):-):-)

Doplňuji:
Aleš,už je pozdě,je po 12 hod.:-D

  • iv- si to pěkně naplánovala,aby jí nikdo na uvítanou nevyprášil…:-))))

Nejlepší odpověď
anonym

🙂 Andele, diky. 🙂 Alesh se nam nezmenil… 🙂 , alespon se hned pobavim , uz jsem mu napsala adresu. 🙂
Andele, ja se na svych ( at uz jakychkoliv ) cestach ucim tak moc .. , hlavne pokore , ze jsem vzdycky stastna , ze jsem pak doma a mam z ceho zase na par mesicu ( ted tedy spise let ) zit. 🙂 Videla jsem extremy, jak luxusu, tak chudoby … ☹
Cesta byla tentokrat jina , nemusela jsem moc chodit ( zadychavat se ) , nekousali me svaby , komari , ani mi nelezeli jesteri v posteli … byly to pro me takove dlouho planovane lazne. Nasla jsem si spoustu novych pratel.
Ted ale do prace .. , i kdyz si synove vedli perfektne ( meli jeste vetsi obrat , nez mam ja ) , ale maji svoji praci, nemuzu je zatezovat donekonecna.
Andele, vam jsem slibila par foticek, urcite poslu, ale dejte mi prosim tak jeste 14 dni. 🙂 A co vy ? Mate uz nejakou hezkou praci ? -iv-

Další odpovědi
annas

.-iv-, jsem moc ráda, že Vás opět vidím. Určitě jste plná dojmů, ale doma je doma. Teď vzhůru do práce!!!

Alesh

No, tak to ji musím rychle vyšukat! 😉

hanny 2

Ahoj -iv-,vítám Tě z dalekých cest!Všude dobře,doma nejlíp,že.......?

mosoj

Žádnou nevidím ?

anonym

Ženich se hlásí do služby! Odloučení bylo dlouhé, ale oddanost zůstává v původní síle.
P.S. Andělé si skutečně nejvíc zaslouží uvítací projev.
Doplňuji:
(V žebříčku se tě držím po boku, aspoň virtuálně blízcí).

Drap

Vítame tě všichni zpět

anonym

Fotecky poslu , komu jsem slibila, opravdu. Nezapominam. Dr. poslu z plaze , at uz konecne vi, co ho v budoucnu ceka .. 🙂 -iv-

anonym

Můj cit se už dostal do stadia, že miluje tvou duši natolik, že ubývá na významu v jakém těle je skryta.

anonym

:-o ! Tak to vas potesim ! Cely zivot se snazim, aby byla moje duse ( vnitrek ) v souladu s vnejskem. Aby ani jednoho neprebyvalo, ani neubyvalo.
Zkratka, myslim si, ze clovek " z venku " vypada vzdy tak , jaky je uvnitr. 🙂 Melo by to byt v rovnovaze a snad to tak mam. 🙂 -iv-

anonym

Tak to je dobre. 🙂 Na zebricek jsem se jeste ani nedivala, az tedy ted a nestacim zirat. 🙂 A i nase zlatoucka annas – to je prekvapeni. a musim na sebe prasknout , ze jeste nez jsem odjizdela, psala jsem admin, at body spoji. Jsou zaslouzene. Snad jste na ni vsichni hodni ( jako na me ).. , nazor je nazor, to je samozrejme a i ja jsem za kazdy rada , ale vzdy zalezi, jak je ten nazor napsany – podany. Tak snad se nic za tu dobu neprihodilo, navazuji jen na prosinec, ze byla nejaka nedorozumeni Ja se vracet nebudu , nestacila bych to procitat.
Ja se na vas tesila , vsechny … i kdyz : Synum jsem psala z cesty : Tesim s ena svickovou , zlaty dest na zahrade , psa .. , na vas kluky i nevesty … a kluci me napsali : A mami, to se tesis takhle v tom poradi ?? 🙂
Tak vidite , u me se nic nezmenilo. Blazen jsem porad stejny .. , i kdyz : mozna o malilinko jeste vetsi. 🙂
Tak zatim.. -iv-

Andělé

Mosoji,už ji vidíte? 🙂
Tady jsem ji poprvé zahlédla:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vesele-velikonoce-vam-vsem
🙂

mosoj

Děkuji za upozornění. Nějak jsem tu otázku přehlédl.

Andělé

Milá -iv-,moc Vám děkuji,jsem moc ráda,že se Vám cesta líbila a našla jste si nové přázelé.:-)
Moc,moc ráda,bych poprosila o fotečky,to bylo první,co mě hned napadlo..:-)) Jé,tak na to se opravdu těším.:-) Počkám..(už aby to bylo:-D))
Také se učím pokoře,tj.výborné -iv- 🙂
Jinak práci zatím stále nemám.Rojí se čím dál více podvodníků,kteří mají na nezaměstnané spadeno..:-( Později povyprávím..
Synové měli větší obrat? Ti jsou ale šikovní.:-)
Chápu,že budete ted pracovně vytížená,ale jak to alespon trošku půjde,přijdte se na nás podívat,budeme jenom rádi..:-):-)

kapka

Taky bych chtěla vidět fotky… Dáte jich pár na odpovědi, že -iv-?

anonym

Kapko, poslu vam je , nebojte .. , ale je to tedy tak na 3 tydny. Poslu nejak soukrome , vim asi pres koho. Ale me ne !! Velryb jsem videla hrozne moc , tak by pak bylo na fotce jeste o jednu vice… 🙂 -iv-

annas

  • iv-, věřím, že až budete mít čas, že se s námi o dojmy podělíte.

Andělé

  • iv-,to jsem se zase nasmála.:-))

Já jsem se právě těšila,že uvidím i Vás.:-)

Andělé

Dr.Axl,děkuji. Jsem ráda,že jsem -iv- zaregistrovala.:-)

anonym

To se přece nedalo přehlédnout, ta dlouhodobá spřízněnost, také rozumím přátelství na dálku.

Andělé

🙂