Zlatý

Naše -iv- se vrátila!!!

-iv,srdečně vítejte zpět mezi nás!
Tak jaká byla cesta kolem světa?
Platí,že všude dobře,ale doma nejlépe?:-):-):-)

Doplňuji:
Aleš,už je pozdě,je po 12 hod.:-D
-iv- si to pěkně naplánovala,aby jí nikdo na uvítanou nevyprášil...:-))))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

:-) Andele, diky. :-) Alesh se nam nezmenil... :-) , alespon se hned pobavim , uz jsem mu napsala adresu. :-)
Andele, ja se na svych ( at uz jakychkoliv ) cestach ucim tak moc .. , hlavne pokore , ze jsem vzdycky stastna , ze jsem pak doma a mam z ceho zase na par mesicu ( ted tedy spise let ) zit. :-) Videla jsem extremy, jak luxusu, tak chudoby ... :-(
Cesta byla tentokrat jina , nemusela jsem moc chodit ( zadychavat se ) , nekousali me svaby , komari , ani mi nelezeli jesteri v posteli ... byly to pro me takove dlouho planovane lazne. Nasla jsem si spoustu novych pratel.
Ted ale do prace .. , i kdyz si synove vedli perfektne ( meli jeste vetsi obrat , nez mam ja ) , ale maji svoji praci, nemuzu je zatezovat donekonecna.
Andele, vam jsem slibila par foticek, urcite poslu, ale dejte mi prosim tak jeste 14 dni. :-) A co vy ? Mate uz nejakou hezkou praci ? -iv-

Další odpovědi:

Zlatý

.-iv-, jsem moc ráda, že Vás opět vidím. Určitě jste plná dojmů, ale doma je doma. Teď vzhůru do práce!!!

Zlatý

No, tak to ji musím rychle vyšukat! ;-)

Zlatý

Ahoj -iv-,vítám Tě z dalekých cest!Všude dobře,doma nejlíp,že.......?

Zlatý

Žádnou nevidím ?

Ženich se hlásí do služby! Odloučení bylo dlouhé, ale oddanost zůstává v původní síle.
P.S. Andělé si skutečně nejvíc zaslouží uvítací projev.
Doplňuji:
(V žebříčku se tě držím po boku, aspoň virtuálně blízcí).

Zlatý

Vítame tě všichni zpět

Diskuze k otázce

anonym

Fotecky poslu , komu jsem slibila, opravdu. Nezapominam. Dr. poslu z plaze , at uz konecne vi, co ho v budoucnu ceka .. :-) -iv-

anonym

Můj cit se už dostal do stadia, že miluje tvou duši natolik, že ubývá na významu v jakém těle je skryta.

anonym

:-o ! Tak to vas potesim ! Cely zivot se snazim, aby byla moje duse ( vnitrek ) v souladu s vnejskem. Aby ani jednoho neprebyvalo, ani neubyvalo.
Zkratka, myslim si, ze clovek " z venku " vypada vzdy tak , jaky je uvnitr. :-) Melo by to byt v rovnovaze a snad to tak mam. :-) -iv-

anonym

Tak to je dobre. :-) Na zebricek jsem se jeste ani nedivala, az tedy ted a nestacim zirat. :-) A i nase zlatoucka annas - to je prekvapeni. a musim na sebe prasknout , ze jeste nez jsem odjizdela, psala jsem admin, at body spoji. Jsou zaslouzene. Snad jste na ni vsichni hodni ( jako na me ).. , nazor je nazor, to je samozrejme a i ja jsem za kazdy rada , ale vzdy zalezi, jak je ten nazor napsany - podany. Tak snad se nic za tu dobu neprihodilo, navazuji jen na prosinec, ze byla nejaka nedorozumeni Ja se vracet nebudu , nestacila bych to procitat.
Ja se na vas tesila , vsechny ... i kdyz : Synum jsem psala z cesty : Tesim s ena svickovou , zlaty dest na zahrade , psa .. , na vas kluky i nevesty ... a kluci me napsali : A mami, to se tesis takhle v tom poradi ?? :-)
Tak vidite , u me se nic nezmenilo. Blazen jsem porad stejny .. , i kdyz : mozna o malilinko jeste vetsi. :-)
Tak zatim.. -iv-

Zlatý

Andělé

Mosoji,už ji vidíte? :-)
Tady jsem ji poprvé zahlédla:http://www.odpovedi.cz/…
:-)

Zlatý

mosoj

Děkuji za upozornění. Nějak jsem tu otázku přehlédl.

Zlatý

Andělé

Milá -iv-,moc Vám děkuji,jsem moc ráda,že se Vám cesta líbila a našla jste si nové přázelé.:-)
Moc,moc ráda,bych poprosila o fotečky,to bylo první,co mě hned napadlo..:-)) Jé,tak na to se opravdu těším.:-) Počkám..(už aby to bylo:-D))
Také se učím pokoře,tj.výborné -iv- :-)
Jinak práci zatím stále nemám.Rojí se čím dál více podvodníků,kteří mají na nezaměstnané spadeno..:-( Později povyprávím..
Synové měli větší obrat? Ti jsou ale šikovní.:-)
Chápu,že budete ted pracovně vytížená,ale jak to alespon trošku půjde,přijdte se na nás podívat,budeme jenom rádi..:-):-)

Zlatý

kapka

Taky bych chtěla vidět fotky... Dáte jich pár na odpovědi, že -iv-?

anonym

Kapko, poslu vam je , nebojte .. , ale je to tedy tak na 3 tydny. Poslu nejak soukrome , vim asi pres koho. Ale me ne !! Velryb jsem videla hrozne moc , tak by pak bylo na fotce jeste o jednu vice... :-) -iv-

Zlatý

annas

-iv-, věřím, že až budete mít čas, že se s námi o dojmy podělíte.

Zlatý

Andělé

-iv-,to jsem se zase nasmála.:-))
Já jsem se právě těšila,že uvidím i Vás.:-)

Zlatý

Andělé

Dr.Axl,děkuji. Jsem ráda,že jsem -iv- zaregistrovala.:-)

anonym

To se přece nedalo přehlédnout, ta dlouhodobá spřízněnost, také rozumím přátelství na dálku.

Zlatý

Andělé

:-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.