Lenina32

Naše andulka snáší vajíčka,bohužel se jí zatím nikdy nic nevylíhlo… co je špatně?

Poprvé snesla 4 vajíčka.
Po druhé jich snesla 6.
Po třetí 7 vajíček.
A teď jich má 12…
Anduláka má!!!

Nejlepší odpověď
Lamalam

A má anduláka? Bez něj to nepůjde.

Další odpovědi
melanie

Když má anduláka, může to být tím, že je moc mladá. Oddělej jim z klece hnízdo, když furt snáší, může zemřít na vyčerpání organismu.

ReHu

Prošla jsi stránky chovatelů andulek?
Tam bys asi radu našla.

anonym

Koukni se sem :
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=chov+a+od­chov+andulek
Popř.kontaktuj chovatele zde na foru:
http://www.ifau­na.cz/okrasne-ptactvo/inzer­ce/r/?q=andul­ky&kraj=&typ=100&Ce­naMin=&CenaMax=&sta­ri=0&Filter1=0

tjecna

Řekla bych, že je to stejné jako u slepic, kde k tomu aby měla kuřata potřebuje i toho kohouta. :)

anonym

Má tam mít budku pro anduly, takhle z toho nic asi nebude a taky potrava má být obohacena, …googluj, informace najdeš

lexx

vyměnit anduláka nebo zajít k někomu kdo anduláka má, jiného, možná si jejich genetický materiál nepadl do gustu či co, to se stává

Lenina32

Má i budku…
Má všechno !!

Lenina32

ano anduláka má…
zatim jsme žádnou stránku nenašli