autacek

Náš pes neleze oknem a ani kočka do díry nikdy nevlezla, jsou v pořádku ?

Chtěl jsem se zeptat obecně, ale někdo mi to smazal, ptám se tedy konkrétně, mám s nimi zajít k veterináři, nebo jsou v úplném pořádku a těchto anomálií si nevšímat ?
Vaši miláčci se taky chovají úplně jinak než je jim v lidové slovesnosti přisuzováno ?
Doplňuji:
Dotaz na ne/typické chování domácích zvířat mi nepřijde ve špatné rubrice, veterináře tím primárně zatěžovat nechci, co je na tom se zeptat ? Podle mě mají i zvířata pud sebezáchovy a pes prostě oknem nepoleze. A kočka nám trpí asi klaustrofóbií, nebo nevím..

Nejlepší odpověď
ponovotny

kočku už asi dírou (třeba v plotě) viděl lézt kdekdo, je to asi čtrnáct dní, co jsem viděl psa jak prolezl oknem. Bylo to ve čtvrtém patře domu naproti a na to jak akce psa dopadla nebyl vůbec hezký pohled. Dovedete si představit, jak sedíte v t trávě před svým domem, hladíte umírajícího psa a v hlavě vám běží- jak to bylo s tou písničkou…